PowrótHomecoming

Powrót (© Łukasz Kuczkowski)

2 sierpnia, po ponad miesiącu podróżowania po Grenlandii wróciliśmy do naszych domów. Dziękujemy wszystkim sponsorom i sympatykom za wsparcie nas podczas tej wyprawy. Jesteście wielcy!

Przed nami teraz tytaniczna praca – musimy przejrzeć wiele zdjęć cyfrowych oraz wywołać i zeskanować co lepsze slajdy. W międzyczasie zacznie powstawać relacja, która w dużej mierze była pisana przez nas już podczas wyprawy. Trzeba to jednak doszlifować, okrasić zdjęciami, przepisać na komputer. Materiału jest sporo. Dość powiedzieć, że nie uporałem się jeszcze całkowicie z materiałem z Himalajów czy Nowej Zelandii :-). Ale myślę, że nowe treści zaczną pojawiać się na tej stronie już wkrótce. Stay tuned!

Homecoming (© Łukasz Kuczkowski)

On 2nd of August, after more than a month travelling in Greenland we returned to our homes. We would like to thank you our sponsors and supporters for supporting us during this trip. You are great!

Now, there is a titanic work before us – we need to review multiple digital images and develop and scan the best from our slides. In the meantime, the story about our expedition will be prepared (it was partially written by us already during the expedition). There are lots of materials. Stay tuned!